Apie mus - Rio Lindo
Pagrindinis  /  Apie mus

Apie Mus

Daugiau nei 10 metų patirtis ir beribis komandos kūrybiškumas leidžia kasmet atrasti vis ką nors naują ir pasiūlyti mūsų klientams. Didžiuojamės ilgalaikiais santykiais su vienomis didžiausių ir savo srities stipriausių įmonių: AB “Šiaulių bankas“, AB „Agrochema“, UAB „Alwark“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, AB „Ignitis“ ir begalės kitų. Kviečiame mūsų darbų portfolio peržiūrėti čia.

Esame sukūrę prekių liniją, kuri apjungia dovanas bei namų interjero detales. Didžiausią dėmesį skiriame tikrumui, natūralumui, ekologiškumui ir kokybei. Esame savo šalies patriotais, todėl naudojame tai kas lietuviška: ąžuolas, linas. Mūsų produkcija nugulusi beveik visuose žemynuose ir didžiuosiuose pasaulio miestuose. Už savo natūralumą ir kokybę ji ypač vertinama Japonijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje bei JAV. Kviečiame peržiūrėti mūsų produktų portfolio čia.

Šias dvi veiklas iš pirmo žvilgsnio labai skirtingas, bet giliau pamasčius net labai artimas, jungia mus tolyn vedantis šūkis „Daiktai, kurie įkvepia“. Kiekvieno mūsų sukurto ir pagamino tikslas yra įkvėpti, nustebinti, inspiruoti! Kiekviename produkto gimimo etape kaskart sau primename, nepamiršti šios auksinės užduoties.

Lietuviškas ąžuolas.

Lietuviškas linas.

Daiktai, kurie įkvepia.

Daugiau nei 10 m. patirtis.

Kiekvieno mūsų sukurto ir pagamino tikslas yra įkvėpti, nustebinti, inspiruoti!

Mumis pasitiki.

Didžiuojamės ilgalaikiais santykiais su vienomis didžiausių ir savo srities stipriausių įmonių.